Citát na den

Počet zobrazených článků
19483

Uncategorised

Vánoční koncertování u jesliček v našem kostele

Vánoční koncert, při kterém zazní krásné vánoční koledy a melodie v podání dětí ZŠ Smržice a SCHOLY smržické farnosti. Zazní také několik vánočních spirituálů a společně zakončíme písní Narodil se Kristus Pán. Pozvání všem lidem dobré vůle.

Ujeslicek

Poselství nemocným na ADVENT a VÁNOCE

Poselství olomouckých biskupů nemocným pro adventní dobu a Vánoce v olomoucké arcidiecézi. Myšlenka vydávat toto poselství vznikla na základě činnosti laické organizace Rodina Neposkvrněné, která propojuje v olomoucké arcidiecézi tisíce věřících, kteří se dobrovolně nabídli k modlitbě a k obětování svého utrpení za církev a na úmysl biskupů. (Pro zobrazení klikněte na obrázek)

PoselLOGO

Salesiánské dílo v Brně slaví 80

Letos slaví salesiáni v Brně významné výročí. 8. prosince je to osmdesát let od jejich příchodu do Brna-Žabovřesek. V několika vzpomínkách stále vzácnějších pamětníků se vrácíme k tehdejším událostem.

Salesiani